تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 110 متری / سه خوابه / سید مصطفی / کلید اول

فروش 110 متری / سه خوابه / سید مصطفی / کلید اول

2 هفته پیش در بروجرد

متراژ
110
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏9,515,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏86,500,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
♨️ فایل کاملا اختصاصی
♨️ قابلیت رهن دادن تا یک میلیارد رهن کامل
♨️سند تک برگ و آزاد آماده ی انتقال
------------------------------
⚜️ جهت کسب اطلاع از آدرس دقیق
و اطلاعات تکمیلی با ما در تماس باشید .
------------------------------
✴️ کارشناس ملکی منطقه :
« میرعالی »
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

رضا میرعالی ۰ املاک گیشا ۰