تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش /110متری 3خواب/عرفان جنوبی/آرسس

فروش /110متری 3خواب/عرفان جنوبی/آرسس

2 هفته پیش در ساماندهی

متراژ
110
ساخت
1389
اتاق
3
قیمت کل
‏6,780,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏61,636,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
بنام خدا
مسکن آرسس

✅ فرصت عالی برای خرید و سرمایه گذاری در منطقه رو به رشد و با کیفیت ساماندهی مهرشهر

✅ واحد زیر قیمت منطقه می باشد.

| متراژ | 110 متری 3 خوابه خوش نقشه
| لوکیشن عالی دسترسی مناسب

ارزش بالای سرمایه گذاری
✅ دسترسی سریع و اسان به تمام امکانات رفاهی
در کوچه دنچ و ارام

✔️ واحد در رهن مستاجر بازدید از قبل با هماهنگی لطفاً

✅ بروزترین و خوش قیمت ترین ها را از ما بخواهید.

✔️ از ابتداتا انتهای معامله درکنار شماییم با افتخار