تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 115 متری/شکری

فروش 115 متری/شکری

4 روز پیش در حجت

متراژ
115
ساخت
1402
قیمت کل
‏5,050,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏43,913,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
115متری

کارشناس فروش پیمان مولوی
کارگزاری املاک خاتونی کلاهدوز 37