ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش 115متر آپارتمان بر اصلی خواجه عبداله
فروش 115متر آپارتمان بر اصلی خواجه عبداله
2 هفته پیش در عباسآباد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
115
ساخت
1375
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
23,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
200,869,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
2
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
3
115/79 متر
53متر قدرالسهم
طبقه2 جنوبی
پارکینگ
مشاعات مرتب
لوکیشن عالی
سالن بزرگ و خوش چیدمان
کمد دیواری فراوان
طول و عرض واحد مناسب هر سلیقه قابل بازسازی میباشد
کارشناس شما مهندس (شادی)
فایل های مشابه و با بودجه شما
مسکن بزرگ دیپلمات
خرید فروش رهن اجاره مشارکت
تیم بازسازی حرفه ای صفر تا صد
ابراهیم شادی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت