تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش 118 متر ویلای بازسازی شده

فروش 118 متر ویلای بازسازی شده

1 هفته پیش در شهرک انبیا

متراژ
115
ساخت
1395
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
متراژ زمین
118
قیمت کل
‏6,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏55,084,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
ندارد
✅ متراژ: 118 متر مربع

✅ سال ساخت:1395

✅ طبقه: همکف

✅ شمالی

امکانات:
انبار✅
کابینت✅
هود و گاز✅

با نقشه ای فوق العاده و نورگیر عالی، در بهترین نقطه شهرک واقع شده است. تمامی امکانات رفاهی در نزدیکی این ملک قرار دارند و از آرامش و دسترسی راحت برخوردار خواهید بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید

مشاوره تخصصی شما عزیزان در منطقه:
✅ ماهیار تاجیک ✅

دپارتمان املاک لطفی مشاور تخصصی شما در امور ملکی منطقه خرید ، فروش ، رهن ، اجاره ، مشارکت در ساخت زمین ویلایی ، باغچه در خدمت شما عزیزان می باشد.

از امضا تا سند در دفتر خانه
در کنار شما عزیزان هستیم

✅دپارتمان املاک لطفی✅