تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 120متر /برج باغ برند /شمال جردن/نوساز

فروش 120متر /برج باغ برند /شمال جردن/نوساز

1 هفته پیش در امانیه

متراژ
120
ساخت
1402
قیمت کل
‏44,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏366,666,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
10
⚜⚜⚜⚜   بنام ایزد یکتا   ⚜⚜⚜⚜  

⚜ما برای وقت ،سرمایه و سلیقه شما ارزش قائل هستیم

⚜کارشناس امور ملکی در منطقه یک و سه

⚜تیم مجرب و حرفه ای مشاوره املاک در منطقه یک و سه

❌ نوساز سوپر لاکچری شمال جردن ❌

⚜___) 120متر دو خواب یک مستر

⚜___) 5 ساله

⚜___) 500متر لابی لابی من

⚜___)  مشاعات هتلینگ

⚜___) روف گاردن اجتماعات سالن جیم

⚜___) مالک فروشنده واقعی

⚜___) فایل شخصی کلید در اختیار

  فایل های  مشابه  وجود است 

❌❌ _(  مالکین محترم " تیم مشاوره تخصصی  اماده همکاری برای فروش و اجاره ملک شما در کمترین زمان ممکن

✅ فایل شخصی و مونوپل همکارتماس نگیرد✅

✅ جهت اطلاعات کامل تر و هماهنگی برای بازدید تماس بگیرید☎️

✅8صبح تا  12 شب  پاسخگوی تماس شما عزیزان هستم

مشاور املاک شما  : مهندس فرزاد نوری ☎️