ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
صنعتی، کشاورزی و تجاری
فروش 1228 متر زمین کارگاهی دوبر
فروش 1228 متر زمین کارگاهی دوبر
2 ساعت پیش در ماهدشت
متراژ زمین
1289
سال
1396
قیمت کل
5,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
4,150,000 تومان
سند اداری
دارد
⚜️بنام نامی یزدان⚜️
املاک علوی قویترین فیلینگ منطقه
⭕فروش استثنای⭕
⬇️مشخصات ملک
✅1289متر زمین
✅کاربری کارگاهی
✅سند مادر
✅قابلیت ساخت
✅اطراف ساخته شده
✅معبر 35متری
✅دوبر 51متر بر اصلی
⭕27متر بر کوچه
✅قابلیت ساخت مغازه وسوله
✅بهترین گزینه برای سرمایه گذاری
✅قابل رشد 100درصدی
شاید این ملک شروع کار شما باشد
❗❗پاسخگویی مشاور 24 ساعتی شما هستیم ❗❗
معتبر ترین و به قیمت ترین ملک هارو به شما معرفی میکنیم
❗استعلام ملکی خود را با هر بودجه ای از ما بخواهید❗
☎️آدرس دقیق ما ماهدشت شهرک صنعتی خوارزمی روبه روی هشتم شمالی جنب کوچه یادگار املاک علوی ☎️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت