تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 125 متر آپارتمان هوشمند شیخ بهایی جنوبی

فروش 125 متر آپارتمان هوشمند شیخ بهایی جنوبی

20 ساعت پیش در قزل قلعه

متراژ
125
ساخت
1404
قیمت کل
‏46,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏368,000,000 تومان
طبقه
2
⚜️به نام خالق زیبایی
⚜️115 و 125 متر آپارتمان
⚜️سالن دلباز و پرده خور
⚜️ کابینت برند آشپزخونه جذاب
⚜️دو خواب (یک خواب مستر)
⚜️ سیستم صوتی هوشمند
⚜️ پارکینگ با آرایش خطی (قابلیت پارک دو ماشین)
⚜️موقعیت دنج و آرام
⚜️مناسب سخت پسندان
⚜️فروشنده واقعی
⚜️مشاور شما پدرام
پاسخگویی 24 ساعت