تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 125 متری لوکس در تاپ لوکیشن (کم نظیر)

فروش 125 متری لوکس در تاپ لوکیشن (کم نظیر)

2 روز پیش در گلسار

متراژ
125
ساخت
1404
قیمت کل
‏35,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏280,000,000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
⚜ عکس ها متعلق به خود ملک می باشد
⚜ خانه ای که نباید به راحتی از کنارش رد بشین

⭕ 6 طبقه 12 واحد - طبقات 4 و 5 موجود
⭕ مستر با فضای خصوصی
⭕ متریال فوق العاده با کیفیت
⭕ سرویس بهداشتی وال هنگ
⭕ فول امکانات
⭕ آسانسور مدرن و سریع و امن
⭕ 2 پارکینگ اختصاصی برای هر واحد
⭕ لوکیشن تاپ با فضای همسایگی آرام و دلنشین
⭕ واحد خوش نقشه با نهایت نورگیری
⭕ سیستم های هوشمند تهویه و امنیت و روشنایی
⭕ نگهبانی ساختمان

⚜ خانه ای برای سالها زندگی آرام و مدرن
⚜ شما در این ملک هم زندگی لاکچری خواهید داشت هم سرمایه گذاری امنی برای سال های آینده خواهید داشت.

✅ برای کسب اطلاعات تکمیلی این ملک ارزشمند حتما تماس بگیرید
⚜ حضرتی هستم مشاور شما در املاک گیلانوما؛ تمام تلاش ما اینه که شما به فایل دلخواهتان برسید