تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 126متری/ دو خوابه/ بازسازی کامل/ معالی اباد

فروش 126متری/ دو خوابه/ بازسازی کامل/ معالی اباد

5 روز پیش در تاچارا

متراژ
126
ساخت
1392
قیمت کل
‏15,390,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏122,142,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅فروش واحد 126 متری دو خوابه
✅دسترسی بینظیر
✅بازسازی کامل بدون هیچ هزینه ای

☑️تخلیه فوری با عقد قرارداد
☑️شرایط پرداخت فقط به صورت نقد

☎️برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی بابت بازدید و موارد دیگر و مشابه با ما تماس بگیرید
⚠️از همکاری با املاک محترم معذوریم

ادرس دفتر : معالی اباد ، روبروی خیابان دوستان ، ورودی گلدشت سوم
املاک افریقا
⚜️کارشناس ملکی شما | میرزایی