تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 135 متر آپارتمان نوساز فول زیرقیمت آجودانیه

فروش 135 متر آپارتمان نوساز فول زیرقیمت آجودانیه

1 روز پیش در آجودانیه

متراژ
135
ساخت
1404
قیمت کل
‏60,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏450,000,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
✅✅✅نقلی ترین واحد اجودانیه با سالن و خواب های بزرگ ✅✅✅

⭕️⭕️مشخصات واحد⭕️⭕️

✅2 خوابه یک خواب مستر با کمد دیواری های جادار

❗️❗️❗️برای بازدید لطف تماس بگیرید❗️❗️❗️

❗️❗️اگر برای خرید این واحد عجله نکنید، از دست رفته❗️❗️

    ✅ مشاوره رایگان از ساعت 7 صبح تا 11 شب ✅
⚠️مشاور تخصصی امور ملکی در تمامی مناطق شمیران ⚠️
                ⚜خانم مسیحا هستم⚜
          ↙️املاک شایگان شعبه فرمانیه↙️