تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش/ 135م2خ /نوساز/فول/لوکیشن عالی غرق نور زواره

فروش/ 135م2خ /نوساز/فول/لوکیشن عالی غرق نور زواره

2 هفته پیش در ورامین

متراژ
135
ساخت
1404
قیمت کل
‏10,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏80,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
7
گروه مشاورین مسکن راهنمای من

(((((( سید مرتضی تولیت زواره )))))))

____________ کد فایل : F 105 ____________

فروش آپارتمان 135 متری 2 خواب / نوساز و کلید نخورده / فول امکانات / موقعیت و دسترسی عالی / خوش نقشه / واقع در مرکز شهر
7 طبقه 2 واحدی ( طبقه سوم )
دارای ( آسانسور / پارکینگ / انباری / تراس )
زیرسازی سرمایش : کولر گازی
زیرسازی گرمایش : پکیج
سال ساخت 1404
10 درصد از مبلغ کل تا زمان انتقال سند
10 درصد از مبلغ کل تا زمان تحویل واحد

______________________________________

برای رویت تمام آگهیهای بنده در برنامه دیوار ، بعد از باز کردن آگهی ، در قسمت پایین آگهی خودم روی عنوان

((( همه آگهیهای کسب و کار )))

کلیک کنید

_______________________________________

و یا اینکه ممنون میشوم در برنامه ((( بله ))) پیام دهید تا شما را با افتخار در کانال دفترمون عضو بفرمایم

و پس از رویت فایلها و آگهیها ، بنده در خدمت شما هستم

______________________________________
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

املاک راهنمای من خیابان طالقانی تولیت زواره