تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 140متری با پارکینگ سند آماده

فروش 140متری با پارکینگ سند آماده

1 هفته پیش در نسیم شهر

متراژ
140
ساخت
1401
قیمت کل
‏6,920,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏49,428,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⚜️⚜️ دپارتمان کلبه ⚜️⚜️

✅متراژ 140

✅سند آماده دریافت وام تا یک میلیارد و دویست

✅طبقه 4

✅کولر گازی

..............................................................
⚜️مشاور:اقای صفری⚜️

⚜️بامدیریت:اقای تاروردی ⚜️

ساعت پاسخ دهی 10صبح الی8شب ✅

⚜️جهت خرید وفروش واجاره ملک های خود با ما در تماس باشید ⚜️