تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 141 متر/ 3خواب پاسداران (روبه آفتاب)

فروش 141 متر/ 3خواب پاسداران (روبه آفتاب)

2 هفته پیش در پاسداران

متراژ
141
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
‏47,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏333,333,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
141متر
3خواب
مشاور شما پارسا