تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 146 متری در ارکیده(املاک مدرن)

فروش 146 متری در ارکیده(املاک مدرن)

21 ساعت پیش در قائم شهر

متراژ
146
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏8,465,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏57,979,000 تومان
طبقه
2
فروش واحد طبقه دوم در خیابان تهران ارکیده
146متر
سه خواب
انباری پارکینگ آسانسور
5تا6 ماه دیگر تحویل