تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 150 متر 3 خواب املاک کهربا

فروش 150 متر 3 خواب املاک کهربا

1 هفته پیش در قزوین

متراژ
150
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
‏21,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏141,333,000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
6
ملاصدرای شمالی
150 متر
طبقه 6
شمالی٫ دو طرف نورگیر
3 خواب
پارکینگ مسقف
انباری
آسانسور

♦️جهت بازدید و کسب اطلاعات بیشتر و  مشاوره رایگان و فایل های مشابه با ما در تماس باشید ...

برای دریافت بهترین گزینه ها و بازدید،
با خانم کیامیری (کارشناس فروش) تماس بگیرید

️سالها اعتماد اتفاقی نیست …