تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 155 متری تکمیل صدرا زاگرس

فروش 155 متری تکمیل صدرا زاگرس

1 هفته پیش در فاز یک

متراژ
155
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏13,200,000 تومان
قیمت هر متر
‏85,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
155 متر
سه خواب
1405
تکمیل بهترین متریال
کلیه خوابها کمد
یک خواب مستر
ویو صدرا
تراس بزرگ
لاین نور و اسپیکر سقفی
طبقه 4
جنوبی