تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 160 متری فول بازسازی شیک بر قدوسی

فروش 160 متری فول بازسازی شیک بر قدوسی

1 سال پیش در حشمتیه

متراژ
160
ساخت
قبل از 1370
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
12٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
78٬750٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
✔️هوالرزاق✔️

✅ باز هم املاک سلیمانی بنیانگذار معاملات بدون مشابه در کنار شماست.

❌️آنچه شما خواسته اید در نزد ماست

☸️☸️ لوکیشن حرف اول را میزند☸️☸️

✳️ عزیزان قبل از تورم سال آتی این مورد اکازیون پیشکش شما
✴️تاپ لوکیشن و بهترین تردد و دسترسی و کوچه بهترین در منطقه.
®️صفرتا صد بازسازی توسط مهندسین آکادمیک با بهترین متریال روز
✔️دارای بالکن حدود 11 متری مشرف به حیاط بدن اشراف همسایه ها با ویوی عالی.غرق در نور
✴️فضای امن پارک خودرو جلوی درب منزل
✅دسترسی عالی به فروشگاههای زنجیره ای و مراکز خرید محلی
✅دسترسی به پارکها و بوستانهای قصر،هلال احمر،شریعتی

⛔️⛔️⛔️چتِ دیوار پاسخگو نیستم⛔️⛔️⛔️

☸☸همواره همراه شما با 30 سال تجربه ☸☸
               ⚓⚓⚓مهرداد⚓⚓⚓

✔️املاک سلیمانی پیشتازِ خدمت به مردم