ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش 164 متر 3 خواب در تاپ لوکیشن
فروش 164 متر 3 خواب در تاپ لوکیشن
3 روز پیش در گیلاوند
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
164
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
1,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
6,097,000 تومان
تعداد کل طبقات
4
از رویاهایتان تا واقعیت فاصله ای نیست
در کنار شما هستیم حتی در این روزهای سخت
طبقه ی دو از چهار طبقه
موقعیت واحد جنوبی
اولین صاحب این خانه ی شیک و مدرن باشید
164 متر خوش نقشه و سالن تماماً نورگیر
سه خواب بزرگ و کاربردی با نور مستقیم
پارکینگ سندی
انباری، تراس، آسانسور
کوچه ی باغی و جذاب و موقعیت ویلایی
شهرک برند و اصیل نشین
مبلغ یک میلیارد در رهن مستاجر میباشد
تخلیه 5/30
برای بازدید این واحد تماس بگیرید
حسینی هستم، در کنار شما
مرکز کارشناسی املاک سلطانی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت