تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 165 متر 3 خواب / 2 پارکینگ / لوکس / نوساز

فروش 165 متر 3 خواب / 2 پارکینگ / لوکس / نوساز

22 ساعت پیش در ونک

متراژ
165
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏79,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏478,787,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
165 متر 3 خواب
نوساز کلید نخورده
متریال برند
لابی شیک و مجلل
سالن جیم
سالن اجتماعات
2 پارکینگ سندی

کارشناس و مشاور شما : حسینی