تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 165متری نوساز هوشمند/ گلشهر داروپخش

فروش 165متری نوساز هوشمند/ گلشهر داروپخش

1 روز پیش در بندرعباس

متراژ
165
ساخت
1404
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏21,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏130,000,000 تومان
طبقه
5
._____________________________________________.
✅️_165متری / کلید اول

✅️_سه خواب / مستردار

✅️_طبقه 5 از 7

✅️_تک واحد

✅️_ساخت 1404

✅️_آسانسور تمام اتوماتیک

✅️_واحد از سه جهت نورگیر

✅️_کیفیت ساخت عالی

✅️_سالن خوش چیدمان

✅️_دارای 2عدد بالکن بزرگ

✅️_اتاق خوابها استاندار با جانمایی کمد دیواری عریض

✅️_پارکینگ اختصاصی(طبق عرف منطقه به مبلغ کل اضافه میگردد)

✴️جهت مشاوره و بازدید با شماره تماس درج شده در آگهی تماس بگیرین.✴️
._____________________________________________.
گروه مشاورین ملکی آرتا
مشاور : حسین تجاره
آدرس املاک : گلشهرجنوبی ابتدای خ سعادت