تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 170 مترواحد.کاسبی.شهرک راه آهن.

فروش 170 مترواحد.کاسبی.شهرک راه آهن.

1 هفته پیش در شهرک گلستان

متراژ
170
ساخت
1396
اتاق
3
قیمت کل
‏37,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏221,764,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
توجه. توجه
فروش واحد 170 متری
3خواب + مستر
سند تک برگ اماده انتقال
لوکیشن بی نظیر
فروشنده واقعی اماده نشست بدون شرط