تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 187 متری 3 خواب تک واحدی فدک فضل اباد

فروش 187 متری 3 خواب تک واحدی فدک فضل اباد

1 هفته پیش در شهرک ولیعصر

متراژ
187
ساخت
1400
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏17,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏90,909,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام
*املاک اعتماد نبش 14 فدک*
⭐️⭐️ ⭐️⭐️⭐️
فروش واحد 187 متری تک واحدی شخصی
ساز درب از حیاط در ابتدایی بلوار فضیلت
شیک /مرتب/بیست/جنوبی/نور عالی
(در صورت کسری پول قابل رهن تا 1/700)
سند تک برگ آماده انتقال
(حسین زاده)