تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش 200 متری مریم تنگک 3خواب

فروش 200 متری مریم تنگک 3خواب

2 هفته پیش در بوشهر

متراژ
150
ساخت
1404
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
200
قیمت کل
‏9,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏47,250,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
ندارد
فروش ویلایی 3 خواب کلید نخورده تنگک2 خیابان مریم
کلید نخورده و خام
150 متر زیربنا
انتظار طبقه بالا
نما سنگ و طراحی بروز
قولنامه ای و معتبر
املاک اسودی تنگک1