تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 210 متر در دو نبش فرهاد تاپ لوکیشن ، زیرفی

فروش 210 متر در دو نبش فرهاد تاپ لوکیشن ، زیرفی

6 روز پیش در فلسطین

متراژ
210
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏66,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏314,285,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
6
{یکی از خاص ترین پروژه های منطقه}

- دو نبش فرهاد قبل ریس ، چسبیده به ملک اباد
- 210 متر
3 خواب
حمام افتاب

! شاید ساعاتی دیگر این فایل در دسترس نباشد !
تالار معاملات ملکی سجادی
مشاور شما : احمدزاده