تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش 2254متر زمین باغی/یعقوبیه

فروش 2254متر زمین باغی/یعقوبیه

1 هفته پیش در شلمان

قیمت کل
‏5,635,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏2,500,000 تومان
✨ فرصت ویژه خرید زمین در منطقه یعقوبیه✨
لطفاً متن را با دقت مطالعه فرمایید، سپس جهت هماهنگی تماس بگیرید.
فرصت رو از دست ندید!
یک انتخاب عالی برای ساخت یا سرمایه گذاری مطمئن

کد:2726
✳️ متراژ زمین: 2254متر
✳️ بر زمین:23متر
✳️کوچه 10متری
✳️باغی
✳️اوقافی
✳️ امتیازات نزدیک زمین
✳️ آدرس: یعقوبیه

املاک پلاک
تنها یک هدف، رضایت شما
مشاوره رایگان با کارشناسان متخصص ما

لنگرود، خیابان مطهری، روبه روی کپورچیان، جنب آژانس خزر

خونت و با پلاک بگیر