تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 280 متر 4 خواب در تاپ لوکیشن خیام جنوبی،ارشاد

فروش 280 متر 4 خواب در تاپ لوکیشن خیام جنوبی،ارشاد

1 روز پیش در ارشاد

متراژ
280
ساخت
1404
اتاق
4
قیمت کل
‏39,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏140,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
6
یکی از خاص ترین پروژه های منطقه

- 280 متر
4 خواب
- پلان واحد بی نقص و بدون پرتی
- 2 پارکینگ سندی + 1 با مزاحمت خود
- پلان تفکیکی
- متریال برند و ساختمون مهندسی ساز
- غرق در نور + پنجره ها سقف تا کف ترمال بریک
- ورودی لابی
- روف گاردن فضا سازی شده

تالار معاملات ملکی سجادی
مشاور شما : احمدزاده