تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش 2طبقه ویلایی حافظ پشت خوابگاه

فروش 2طبقه ویلایی حافظ پشت خوابگاه

2 هفته پیش در اردبیل

متراژ
108
ساخت
1375
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
176
قیمت کل
‏27,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏155,113,000 تومان
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
ندارد
باسلام
فروش واحد ویلایی به متراژ 176متر بر 10متر
2طبقه
قابل نشیمن
قابل معاوضه با سه خواب در حافظ یحیوی جعفریه
مابقی نقدا پرداخت میشود
سند آزاد آماده انتقال
فروش فوری املاکیان محترم تماس نگیرند
قیمت پیشنهادی مالک 27میلیارد و 300میلیون تومان
برای خرید منزل یا فروش واحد یا مشارکت فقط یک تماس حاصل فرمایید
املاک پردیس آماده ارایه خدمات به همشهریان عزیز استان اردبیل می باشد
جهت خرید فروش رهن اجاره
و مشارکت با سازندگانی نامی معتبر
دارای وکیل پایه یک دادگستری
مشاور فروش شما الیاس ماهر