تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 2واحد آپارتمان نوساز برنامه بودجه

فروش 2واحد آپارتمان نوساز برنامه بودجه

1 هفته پیش در شهرک شهید بهشتی

متراژ
155
ساخت
1404
قیمت کل
‏17,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏115,161,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
دو واحد آپارتمان خوش ساخت ومدرن آسانسور انباری وپارکینگ دارد
سند آماده انتقال 400میلیون وام سند
شرقی و غربی
غربی 155متر 2خواب ویو ابدی
134متری دوخوابه شرقی نور گیر عالی ویو عالی
سند تک برگ ملکی
به مشتری واقعی تخفیف ویژه داده میشود
**املاک محترم تماس نگیرند **
واحدخوش قیمت به قیمت پول شما فقط کافیه تماس بگیرید باما به بهترین ساخته ها برسین