تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 300 متری مدرن و لوکس در قلب قیطریه

فروش 300 متری مدرن و لوکس در قلب قیطریه

22 ساعت پیش در قیطریه

متراژ
300
ساخت
1403
اتاق
4
قیمت کل
‏150,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏500,000,000 تومان
طبقه
2
300 متر مدرن فول مشاعات | تراس کاربردی | زیرقیمت قیطریه

یک فایل خاص و متفاوت برای خاص پسندان در قلب قیطریه
300 متر مهندسی ساز با طراحی مدرن و پلان بی نقص
تراس عالی و قابل چیدمان با ویوی باز
فول مشاعات واقعی
لابی مجلل | سالن اجتماعات | جیم | استخر | سونا | روف گاردن | پارکینگ و انباری
نورگیری فوق العاده، متریال برند و حس لوکس واقعی
مناسب سکونت VIP و سرمایه گذاری مطمئن
نقطه قوت فایل: قیمت گذاری زیر قیمت منطقه برای فروش فوری
فایل مشابه این مشخصات به سختی پیدا می شود
تماس جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و هماهنگی بازدید.