تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش 30مترتجاری ویژه/سند تک برگ

فروش 30مترتجاری ویژه/سند تک برگ

2 روز پیش در فاز 1

متراژ
30
ساخت
1399
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏6,150,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏205,000,000 تومان
30متر
.

ملک شما را در کوتاهترین زمان ممکن میفروشیم

املاک بزرگ سام

بزرگترین مرکز خرید وفروش تجاری در منطقه اندیشه

فروش ملک تجاری از قواره ای 800میلیون داریم تا 70میلیارد تومان بیش از 450تا فایل تجاری با سند تک برگ

مشاور شما :::: رضا