تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش 340متری فاز دوم ملکی

فروش 340متری فاز دوم ملکی

1 سال پیش در صدرا-فارس

قیمت کل
3٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
11٬176٬000 تومان
❌با سلام و درود❌

️خریداران و سازندگان محترم
️فروش زمین فاز دوم صدرا ملکی
️سند تک برگ
️عرض 15
️متراژ 340
️درب از ساختمان
️فروشنده صدرصدی
️مدارک کامل جهت هرگونه استعلام دولتی
️ابعاد گونیا
️هر طبقه دو واحد
️زیر قیمت بازار منطقه

❌مشاور طاهری املاک جهانگیری بلوار پاسداران روبروی آتش نشانی و پمپ گاز ✔️