تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش 357 متر ویلایی (شهرک قدس)

فروش 357 متر ویلایی (شهرک قدس)

2 هفته پیش در شهرک قدس

متراژ
357
ساخت
قبل از 1370
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
357
قیمت کل
‏35,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏100,000,000 تومان
دارد
✅ فروش 2 پلاک ویلایی باهم در شهرک قدس
✅ یکی دارای بنای دوبلکسی و یکی دارا بنای کلنگی
✅ دارای 4 طبقه تراکم ساخت
✅ کوچه 8 متری
✅ بر 12 متر
✅ 2 سند تک برگ 6 دانگ

املاک پارسه نامجو
مشاور: شیرجهانی