تائید

فروش 3خواب پزشکی و اداری

11 ساعت پیش در گلباغ نماز

متراژ
193
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏27,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏139,896,000 تومان
طبقه
3
⚜️ املاک تخصصی محرمانه ⚜️

فروش واحد اداری و تجاری
✅️ 5طبقه 10 واحد
✅️ 193 متر با مشاع
✅️ 3خواب
✅️ 4تا سرویس

*همکاران محترم تماس نگیرن*