تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش ،4 طبقه قیام 60 متری مناسب سرمایه گذاری

فروش ،4 طبقه قیام 60 متری مناسب سرمایه گذاری

2 روز پیش در قیام

متراژ
62
ساخت
1394
انباری
ندارد
قیمت کل
‏5,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏88,709,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
✅ بهترین فرصت خرید خانه و سرمایه گذاری

✅ ساختمان 4 طبقه تک واحدی واقع در تهران – محله قیام نزدیک به بازار مناسب برای دفتر کار و مسکونی

✅ 4 سند تک برگ و تفکیک شده
✅ قابلیت 850 ملیون رهن در هر واحد
✅ قابلیت گرفتن 1 ملیاردو 300 ملیون وام بانکی برای هر واحد

✅ خوش نقشه و نورگیر عالی
✅ سال ساخت 1394 – آماده سکونت

✅ (مناسب جهت سرمایه گذاری)

مشخصات:
• متراژ هر واحد: 62 متر
• تعداد طبقات : 4 طبقه تک واحدی
• واحد 2و4 پارکینگ اختصاصی دارد
• سند آماده انتقال
• دسترسی عالی به امکانات شهری

میدان قیام خیابانی ری کوچه تهرانی نژاد کوچه ناصری

قیمت کل ساختمان با 2 پارکینگ سندی 22/000/000/000 تومان

خواهشمندم فقط خریدار واقعی تماس بگیره