تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبفروش 400متری سنداداری کلیدنخورده 10پارکینگ ونک

فروش 400متری سنداداری کلیدنخورده 10پارکینگ ونک

9 ساعت پیش در ونک

متراژ
400
ساخت
1402
اتاق
+4
قیمت کل
‏270,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏675,000,000 تومان
طبقه
5
یکواحد بانورشمال وجنوب طبقه پنجم
آپارتمان 5طبقه
امکانات کامل
دارای 10پارکینگ

سنداداری
مشاعات دلپذیر بدون تجاری

مشاورشما خداوردی