تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 5 طبقه مستغلات یا تهاتر با کلنگی

فروش 5 طبقه مستغلات یا تهاتر با کلنگی

10 ماه پیش در پاسداران

متراژ
1050
ساخت
1404
اتاق
+4
قیمت کل
294٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
280٬000٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
پاسداران
1050متر فروش یا تهاتر با کلنگی منطقه 1 ، 3 ، 4
5 طبقه تکواحدی
هر طبقه 210 متر 3 خواب
مستر روم
2پارکینگ انباری آسانسور
بالکن
لابی
روف گاردن
سند شخصی فایل شخصی
آماده تحویل و محضر
مشاور یگانه