تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 50 متری،مفیدی،موسی آباد

فروش 50 متری،مفیدی،موسی آباد

11 ماه پیش در اسلام شهر

متراژ
50
ساخت
1388
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬020٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
40٬400٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
موقعیت :موسی آباد،مفیدی
⚜️متراژ ساختمان: 50
⚜️تعداد اتاق خواب:یک
⚜️جهت: جنوبی
⚜️تعداد واحد در طبقه:دو
⚜️ پارکینگ:ندارد
⚜️انباری:دارد
⚜ کف :موزائیک
⚜280میلیون داخل مستاجر دارد
⚜نقدینگی:یک میلیاردو هفتصد و چهل
⚜بازسازی شده
⚜مناسب جهت سرمایه گذاری
⚜امکان رهن تا 300میلیون
مشاور شما سلیم زاده
♦️املاک ارس♦️
☎️جهت اطلاعات بیشتر و فایل های مشابه تماس بگیرید
✳رضایت شما وظیفه ماست✳
موقعیت دفتر: اسلامشهر میدان نماز خیابان المهدی بین کوچه 21و23