تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریفروش 500 متری بر اتوبان ازادگان

فروش 500 متری بر اتوبان ازادگان

1 سال پیش در تهران

متراژ
500
ساخت
1377
اتاق
+4
قیمت کل
48٬000٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
96٬000٬000٬000 تومان
سند اداری
دارد
سند تک برگ صنعتی
لوکیشن عالی
دارای رای کمیسیون
آماده اخذ جواز پمپ بنزین پمپ گاز CNG
((املاک حسینی))