تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 59مترشیک و خاص/سالن پرده خور/پارکینگدارفاز1

فروش 59مترشیک و خاص/سالن پرده خور/پارکینگدارفاز1

2 روز پیش در شهرک مریم

متراژ
59
ساخت
1395
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏3,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏62,711,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
توضیحات
باسلام و احترام خانم وفایی هستم مشاور و کارشناس امور ملکی
دپارتمان بزرگ بین الملل
✅خرید خونه در آینده سکوی پرتاب شما میشه بدون اینکه لازم باشه کار خاصی انجام بدید
✔️59متر خوش نقشه
✔️خواب نورگیر و تخت خور
✔️طبقه سوم
✔️سالن پرده خور خوش چیدمان
✔️پارکینگ و انباری سندی
و کلی توضیحات شنیدنی دیگر…
✅اندیشه فاز یک منطقه ای کاملا امن هم برای خودتان و هم سرمایه ارزشمندتان با سوددهی بالا در کمترین زمان
☎️پاسخگویی تا ساعت 12 ☎️
مشاور شما :خانم وفایی