تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 69متر 2خواب در شهرک رسالت

فروش 69متر 2خواب در شهرک رسالت

3 روز پیش در نسیم شهر

متراژ
69
ساخت
1393
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏2,967,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏43,000,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
متخصص در ارائه بهترین گزینه های مسکن☑️
دپارتمان املاک شهر ☑️
DEPARTEMAN.SAHAR☑️
فروش 69متر 2خواب در شهرک رسالت ☑️
کابینت بندی تکمیل ☑️
اسانسور و انباری ☑️
سند تک برگ ☑️
طبقه همکف☑️
2خواب بزرگ☑️
کمد دیواری بزرگ و جادار ☑️
تخلیه واماده سکونت☑️
ساختمان کم واحد با همسایگان عالی ☑️
لوکیشن فوق العاده عالی☑️
قابلیت رهن تا 350میلیون☑️
دسترسی بی نظیر به مراکز خرید و مسیرهای اصلی ☑️
مشاور امور ملکی: سعید رضایی ☑️
اگر بهترین مشاور املاک را میخواهید با ما تماس بگیرید ☑️
دپارتمان املاک شهر ☑️
DEPARTEMAN.SAHAR☑️