تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 75 متری،فرصت تکرارنشدنی در کوثر شمالی

فروش 75 متری،فرصت تکرارنشدنی در کوثر شمالی

2 روز پیش در محله کوثر

متراژ
75
ساخت
1384
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏1,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏13,333,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
3
اگر دنبال واحدی هستی که هم برای زندگی عالی باشه هم برای سرمایه گذاری، این فایل رو از دست نده…
✅ موقعیت استثنایی:
کوثر شمالی – دور میدان پژوهش
ابتدای وکیل آباد
یکی از بهترین و خوش دسترسی ترین نقاط مشهد
✅ 75 متر مفید با نقشه ای که حس 85 متر میده
✅ 2 خواب خوش ابعاد
✅ طبقه دوم
✅ ساختمان بسیار خلوت و آرام
(فقط 7 واحد در 3 طبقه)
✨ واحد کاملاً بازسازی شده
✨ آشپزخانه فوق العاده شیک با کابینت چوبی و فضای کابینت خوری بالا
✨ نورمخفی و هالوژن حرفه ای
✨ سیستم روشن و خاموش کردن برق با ریموت
✨ کف سرامیک
✨ نورگیری عالی و حس فضای بزرگ
✅ سهم العرصه فوق العاده ارزشمند
250 متر زمین / فقط 7 واحد
(امتیاز بسیار مهم برای آینده و ارزش ملک)
⚡ مالک به دلیل نیاز مالی، فروش فوری گذاشته
فایل مشابه با این موقعیت و این کیفیت به ندرت پیدا میشه.
مناسب برای:
✔ زندگی لوکس و آرام
✔ سرمایه گذاری مطمئن
✔ اجاره دادن سریع به خاطر لوکیشن عالی،یک میلیارد و سیصد قابلیت رهن داره
⛔ فایل هایی با این موقعیت و این قیمت، خیلی سریع فروش میرن.
اگر قصد خرید داری، بازدید رو عقب ننداز.