تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش 78مترتجاری امیرکبیر/تهاتر با اپارتمان

فروش 78مترتجاری امیرکبیر/تهاتر با اپارتمان

2 هفته پیش در ساوه

متراژ
78
ساخت
1400
اتاق
1
قیمت کل
‏10,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏130,769,000 تومان
✅️ابعاد 7در11
✅️سند 6دانگ /تجاری
✅️یک باب مغازه 15متری ساخته شده 63مترزمین
✅️منطقه پررفت وآمد/قیمت مناسب
✅️بر خیابان
✅️موقعیتی مناسب جهت سرمایه گذاری و ساخت
✨️املاک سام بابیش از 30سال سابقه درخشان درحوضه املاک،باتوجه به نیاز شما مناسب ترین فایل هارا در اختیار شما عزیزان میگذاریم