تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 80متری /2خواب /جنوبی /واوان

فروش 80متری /2خواب /جنوبی /واوان

1 هفته پیش در شهرک واوان

متراژ
80
ساخت
1404
قیمت کل
‏4,880,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏61,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
2
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
5
به نام خالق فرصت ها
⚜️املاک بزرگ آوا⚜️
⚜️ مشاور معتمد شما :خانم رضازاده ⚜️

✨️فروش واحد 80 متری دو خواب – خوش نقشه و دلباز✨️

▪️متراژ: 80 متر

▪️ 2 خواب

▪️ساختمان 5طبقه 2واحدی

▪️واحد خوش نقشه با تفکیک فضای عالی

▪️دارای پارکینگ اختصاصی

▪️ انباری

▪️ آسانسور

مناسب سکونت و سرمایه گذاری

⚜️ مشاور معتمد شما :خانم رضازاده ⚜️