ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش 83متری مسکن مهر مجتمع یاس
فروش 83متری مسکن مهر مجتمع یاس
3 روز پیش در کوی مهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
83
ساخت
1398
قیمت کل
3,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
45,180,000 تومان
طبقه
5
.
آدرس ملک=میدان دوم مسکن مهر روبروی استخر آبسار
.
.
وضعیت سند=تک برگ درحال آماده سازی
وضعیت وام=تسویه میشود
وضعیت سکونت=مستاجر تا برج5
قابلیت رهن پس از خرید=تا600رهن میرود
.
برای اطلاعات بیشتر و بازدید لطفا تماس یا پیام بفرستید
.
مشاورین املاک برج رادمهر
مشاور شما:علی نژاد
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت