ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش 87 متر امامت نورگیر فول امکانات
فروش 87 متر امامت نورگیر فول امکانات
1 هفته پیش در تهراننو
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
87
ساخت
1399
قیمت کل
17,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
201,149,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
»»»»»»»»»»»»»»» Parsa «««««««««««««««««
87 متر
نورگیر عالی
6ساله
2خواب
بازسازی شده ترتمیر
کف سنگ
پارکینگ
اسانسور
انباری
مالک فروشنده واقعی
فایل های مشابه موجود است
مشاورین املاک ایرانشاهی شعبه سوم میدان لوزی خیابان خشی بین 11/33 و 11/34 پلاک 85
مشاور شما پارسا
بالکن
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت