تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 100 متری نوساز فول باغ فردوس

فروش آپارتمان 100 متری نوساز فول باغ فردوس

6 روز پیش در تجریش

متراژ
100
ساخت
1404
قیمت کل
‏61,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏610,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
5
آپارتمان نوساز
100 متری
دو خواب
طبقه اول
طراحی مدرن
ویوو بدون مشرف
ملک سر نبش
متریال اروپایی و برند
لابی، سالن ورزش، روف گاردن، برق اضطراری، چاه آب و ....
بی نظیر در قیمت و کیفیت در منطقه باغ فردوس
قیمت مقطوع میباشد
جهت هماهنگی بازدید در خدمت شما هستم
جهانگیری
مشاور منطقه یک