ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش آپارتمان 101 متری لوکس فول امکانات خ ارشاد
فروش آپارتمان 101 متری لوکس فول امکانات خ ارشاد
2 هفته پیش در ارومیه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
101
ساخت
1394
قیمت کل
7,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
69,306,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✨با سلام خدمت شما مشتریان گرامی✨
✅آپارتمان 101 متری فول امکانات
✅سند 6 دانگ
✅کاملا باز سازی شده بدون یک ریال خرج
✅داخل واحد اتاق ها غرق نور
✅ساختمان 3 نبش
✅فول کابینت و کمد دیواری MDF
✅کف سرامیک
✅دیوار ها کاغذ دیواری
✅فایل انحصاری املاک مختاری✅
✨با تشکر✨
⚜️مشاور ملکی شما خیری⚜️
⚜️املاک مختاری⚜️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت