تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 102 متری گلستان ویو دار

فروش آپارتمان 102 متری گلستان ویو دار

2 روز پیش در گلستان

متراژ
102
ساخت
1404
قیمت کل
‏12,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏122,549,000 تومان
طبقه
3
☑️ نوساز آماده تحویل

☑️ پذیرایی بزرگ مناسب هر نوع چیدمان

☑️ دو خواب استاندارد

☑️ واحد غرق در نور

☑️ پارکینگ بدون مزاحم

☑️ ویو بی نظیر به شیطان کوه

⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃
◀️ جهت دریافت اطلاعات بیشتر و یا آگاهی از موارد مشابه در منطقه با من ( سعیداصغرنژاد) تماس بگیرید .
⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃
☎️ دفتر مرکزی: میدان معلم ، روبروی بهشتی 24 ، املاک کتیبه .
⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃
✦ همچنین اگر تصمیم به فروش ملک خود را دارید با من در ارتباط باشید .