تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 105 متری 2 خوابه

فروش آپارتمان 105 متری 2 خوابه

1 سال پیش در ابهر

متراژ
105
ساخت
1403
قیمت کل
25٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
238٬000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
♦️آپارتمان 105 متری

✅2خواب
✅خوش نقشه
✅مرکز شهر

(جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید)